Доставка по Украине – 1 день

Условия обмена и возврата

Як мені повернути товар?

Ви можете повернути  або обміняти товар протягом 40 днів з моменту покупки у разі якщо на виробі відсутні сліди використання.
Якщо браслет зіпсувався внаслідок його природнього використання то ми замінимо його новим або проведемо безкоштовний ремонт.
Якщо браслет зіпсувався внаслідок нагрівання чи підпалення, купання у соленій воді, розтягування чи удару або розрізання то такий товар ми зможемо відремонтувати тільки у разі можливості. Для того щоб повернути або обміняти браслет зв’яжіться із нами телефоном: +3068 811 13 02 / +3068 573 89 23 або напишіть у приватні повідомлення Instagram чи Facebook або на e-mail: info@mcgregorjewelry.com 

У будь якому разі, ми завжди йдемо на зустріч нашим покупцям, то ж просто зв’яжіться із нами і ми спробуємо вам допомогти. 

Хто сплачує поштові витрати у разі повернення?

Якщо товар вертається у наслідок браку то ми оплачуємо послуги поштової пересилки. Якщо ви хочете повернути браслет, тому що він не підійшов за розміром або стилем, то ви сплачуєте усі поштові витрати самостійно.

Я відправив вам повернення але гроші не отримав?

Ми намагаємося обробляти повернення швидко але строк обробки може складати до 3-х робочих днів. Це не означає що у будь якому разі вам доведеться чекати 3 робочі дні, але якщо така затримка є то не хвилюйтеся ваше повернення ще не було оброблене у будь якому разі ви можете зв’язатися із нами телефоном: +3068 811 13 02 / +3068 573 89 23 або написати у приватні повідомлення Instagram чи Facebook чи на e-mail: info@mcgregorjewelry.com та ми допоможемо вам.

Як мені отримати кошти у разі повернення?

Після отримання вашого повернення на наш склад, ми відправляємо на вашу банківську картку суму яку ви сплатили за товар.

Оновлення…
  • Немає товарів у кошику.

1 минуту назад Катя Сочка из Тернополь купила Fleur de lise

Fleur De lise идеальный женский браслет из натуральной кожи.